شماره خود را به درستی وارد کنید
سرویس "ستاره باش" مجموعه‌ای است بی‌نظیر و متنوع ازپرفروش‌ترین و برترین کتاب‌های صوتی موجود در بازار نشر، که شامل آثاری از نویسندگان بنام ایرانی و عناوین متنوعی از بهترین آثار ادبیات جهان است. تمامی کتب موجود در سرویس " ستاره باش" توسط ناشرین معتبر داخلی منتشر شده و به صورت تخصصی، توسط گویندگان حرفه‌ای صداگذاری و ضبط شده است. این سرویس توسط شرکت ارتباطات گستران کادووس تولید شده است ودر دو بستر وب سایت و اپلیکیشن اندروید قایل دسترسی است. شما میتوانید از طرق زیر با این مجموعه در تماس باشید : • تلفن پشتیبانی:02188876046 • وب سایت : http://www.newsha-app.ir/ • پست الکترونیکی : support@kadoos-anzali.com این سرویس شامل دسته بندیهای زیر میباشد: داستان جهان داستان ایران داستان تاریخی زندگینامه داستان علمی تخیلی داستان کودک و نوجوان متفرقه هزینه سرویس ستاره باش روزانه ششصد تومان است . هزینه سرویس برای مشترکین دائمی روی قبض اعمال میگردد و برای مشترکین اعتباری از شارژ ایشان کسر میشود.

بستن

"قوانین سرویس صد ثانیه"
1. اپلیکیشن صدثانیه یک بازی جذاب با محوریت پاسخ به سوالات مختلف در کمترین زمان ممکن میباشد. مشترک هر بار حداکثر با 45 سوال با سه درجه سختی روبرو است. مدت زمان پاسخ گویی به هر سوال 10 ثانیه می باشد. امتیاز هر شخص بر اساس تعداد ثانیه باقیمانده از هر سوال و درجه سختی سوال محاسبه میشود.
این اپلیکیشن توسط شرکت ارتباطات همراه کادوس تولید شده است .
2. در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره پشتیبانی 88876046 ارتباط برقرار کنید .
3. فیچر های اپلیکیشن/سایت

- امکان مسابقه روزانه
- امکان مسابقه تمرینی
- دریافت سوالات در سطوح سختی متفاوت
- امکان ثبت امتیاز روزانه به صورت آرشیو
- امکان انتخاب تمام دسته بندی های موضوعی


4. هزینه سرویس صدثانیه روزانه 500 تومان است . هزینه سرویس برای مشترکین دائمی روی قبض اعمال میگردد و برای مشترکین اعتباری از شارژ ایشان کسر میشود.

بستن

تبلیغات

دریافت اپ ستاره باش

مجموعه کامل و سرگرم کننده

صد ها کلیپ ورزشی

کد 4 رقمی ارسال شده را وارد کنید

اگر می خوای ادامه بدی آپ را دانلود و فعال سازی کن